Ar-Ge

Liksa Kimya, Türkiye pazarında rekabet edebilen bir kuruluş olmak için, araştırma ve geliştirmeye büyük önem vermektedir. Tüm çalışmalarımızın temelinde müşteri memnuniyetini artırmak yatmaktadır.
  • Müşteri taleplerinin
  • Sektörel Gelişmelerin
  • Teknolojik gelişmelerin
yakın takibi sonucu ürün yelpazesine ekleme yapmak veya var olan bir ürünü geliştirmek amacıyla Liksa Kimya'nın deneyimli kadrosu tarafından Ar-Ge faaliyetleri yürütülmektedir.

  • Ar-Ge Bölümü tarafından yürütülen Tasarım ve Geliştirme Süreci
Yaptığımız çalışmalar ile pazar payımızı artırmak ve rekabette etkili olmak, maliyet-fayda optimizasyonunu sağlamak, üretim verimliğini artırmak, personelimizin araştırma yeteneklerini ön plana çıkarmak hedeflenmektedir. Laboratuarlarımızda yürütülen tüm çalışmalarımız sonucunda olumlu performans veren ürünler gerekli tüm testlere tabi tutulur. Gerekli kalite kriterlerimizi karşılayan çalışmalarda, akabinde fayda-maliyet analizi yapılarak deneme üretimine geçilir. Deneme üretimi sonuçları da olumlu ise malzeme üretime alınır. numune-mal ve laboratuar-üretim sonuçlarının uyumu incelenir.
Yapılan uzun çalışmaların ve testlerin ardından üretim sonuçlarının da onaylanması durumunda, satış ve teknik servis bölümlerimizin hazırlayacağı sirküler ve ürün tanıtım demoları ile müşterilerimiz yeni ürünlerimiz ve/veya mevcut ürünlerimizdeki gelişmeler/avantajlar konusunda bilgilendirilir.

Liksa Kimya Sanayi- Pamukkale Sanayi Sitesi 25. Cadde No: 84 - TEL: +90.258.251 81 56 DENİZLİ/TR